U utorak 20. maja 2026. godine u Bosanskom kulturnom centru u Tuzli održana je Svečana akademija 350. generacije Behram-begove medrese, čime je dostojanstveno obilježen završetak jednog važnog životnog poglavlja za 125 maturanata ove obrazovne ustanove.
Svečanoj akademiji 350. generacije prisustvovala je delegacija Muftijstva banjalučkog predvođena Ismail-ef. Smajlovićem, muftijom banjalučkim.
Više o održanoj akademiji pročitajte na sljedećem linku: