U petak 22. maja 2026. godine Ismail-ef. Smajlović, muftija banjalučki, sa Dževadom Plehom, direktorom Gazi Husrev-begove medrese u Sarajevu, posjetio je dr. Mevlud-ef. Dudića, predsjednika Mešihata u Srbiji.
Dr. Dudić sa saradnicima je dočekao muftiju Smajlovića i direktora Pleha u prostorijama Mešihata.
Više o posjeti muftije banjalučkog predsjedniku Mešihata pročitajte na sljedećem linku:
https://mesihat.org/2026/05/22/predsjednik-mesihata-primio-muftiju-banjaluckog/